Shopping cart
0,00₺

Beydağ Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

Çevre ve su kirliliğinin yarattığı sorunlar evimize kadar gelmiş, içme sularına kadar hayatımızı etkilemiştir. Şanslıyız ki günümüzde bilim ve teknoloji ile birlikte ihtiyaçlarımıza daha iyi çözümler bulabilmeye başladık.  Beydağ su arıtma cihazı ile şebeke suyu arıtılarak size daha kaliteli, sağlıklı, temiz ve lezzetli su getirmeyi amaçlıyoruz.

Şebeke suyunun içinde sandığımızdan daha fazla bakteri ve algler, ağır metaller, kir ve kireç bulunmaktadır. Bunların hepsi insan sağlığını tehlikeye atan durumlardır. Özellikle ağır metallerden olan arsenik ve kurşunun vücuda verdiği zarar çok fazladır. Metallerin ve kirecin vücutta birikmesi böbreklerde kum ve taş oluşumuna, diğer böbrek hastalıklarına davetiye çıkarır. Arıtılmamış şebeke suyunu uzun süre içmek vücutta bu ağır metallerin ve bakterilerin birikmesine ve toksik etki yaratmasına sebep olur. Bunların birikmesi mide ve bağırsak hastalıklarından kansere kadar kötü sonuçlar doğurabilir. Beydağ Su Arıtma Cihazı ile bu kötü koşullardan kurtulabilirsiniz.

Beydağ Su Arıtma Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Beydağ Su Arıtma Cihazı ev ve işyerlerinde kullanılma özelliği ile kendisine bir iyilik yapmak isteyen tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Boyutları çok büyük olmadığı için çok yer kaplamaz. Ergonomik özelliğe sahiptir. Buna rağmen su ihtiyacınızı karşılamanıza yetecek kadar suyu arıtabilir. İstediğiniz litre kapasitesindeki su artıcısını satın alabilirsiniz. Kısa sürede arıtma özelliği sayesinde de sık sık ve kolaylıkla arıtma işlemini yapabilirsiniz.

Temiz su ve kirli suyu farklı bölmelere bölerek arıtma işlemini yapar. Bunu yaparken içerisindeki özel filtreler sayesinde arıtılmamış suyun içindeki bakteri ve algler, ağır metaller, kir ve kireç de kirli su bölmesine aktarılır. Size doğal ve sağlıklı arıtılmış su lezzetini sunar. Su arıtıcı kullanımının konforunu ve sağlığını anladığınızda keşke daha önce alsaydım diyecek; yakın ve tanıdıklarınıza Beydağ Su Arıtma Cihazı’nı önereceksiniz.su arıtma fiyatlari

Beydağ Su Arıtma Cihazı’nın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Arıtılmamış su olan şebeke suyu içerisindeki kötü, zararlı maddeleri cihaz içerisindeki özel kimyasal ve fiziksel filtreler ile %100’e yakın oranda arıtır ve size temiz su içme rahatlığını sunar.
  • Hastalıklara sebebiyet veren mikroorganizmaların vücudunuza girmesini engeller.
  • Sürekli su almak zorunda kalmazsınız. Böylelikle pet şişe ve damacanalardaki plastik kalıntılarını da vücudunuza almamış olursunuz.
  • Uzun süreli kullanım sağlar.
  • Su arıtma cihazı fiyatları, ürün faydasına oranla çok uygun olduğu için akıllı bir seçimdir. Su arıtıcı kullanımı, her gün su almak yerine çok daha avantajlıdır. Bütçe dostu bir cihazla aile ekonominize katkıda bulunursunuz.
  • Şebeke suyunun tadı içerisindeki maddeler sebebiyle kötüdür ve ağır bir kokusu vardır. Bu tadı ve kokuyu sudan alır ve size yumuşak içimli ve kokusuz su içme imkanı verir.
  • Arıtılmamış kireçli suya ellerin ve vücudun sürekli maruz kalması ciltte tahriş ve kuruluklara sebep olur. Su arıtıcı ile bu dertlerden kurtulursunuz.
su arıtma cihazı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bornova Su Arıtma Cihazı
Next reading
Bayraklı Su Arıtma Cihazı