Shopping cart
0,00₺

Bornova Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

Günümüzde kullandığımız araçları cihazlar ve insanların doğaya verdiği zararlar neticesinde çevre, su ve hava kirliliği had safhaya ulaşmıştır. Bu kirlilikler insan sağlığını birçok açıdan olumsuz yönde etkilemektedir. Bu durumdan kendi sağlığımız için elimizden geldiğince kaçınmamız gerekir. Su kirliliğinin şebeke sularına ulaşması sebebiyle de su arıtma cihazlarının kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Bornova su arıtma cihazı sizi arıtılmamış şebeke suyunun kullanımından doğacak zararlardan korur. Arıtılmamış şebeke suyunun içinde çeşitli mikroorganizmalar, zararlı bakteriler, ağır metaller ve kireç bulunmaktadır. Bunların vücudumuza zararlı olduğu su götürmez bir gerçektir. Su arıtma cihazı kullanımı ile hem kendinize hem de çevrenize iyilik yapmış olursunuz.

Bornova Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Bornova su arıtma cihazı iki farklı bölmeden ve bir adet bataryadan oluşur. İki bölmeden birisi temiz, arıtılmış suyu barındırırken diğeri filtrelenmiş, zararlı maddeleri barından ve kireçli suyu haznesinde biriktirir. İçerdiği kimyasal ve fiziksel filtrelerle bu filtreleme işini kolaylıkla yapar. Size de sağlıklı ve lezzetli temiz su içme deneyimini sunar. Su arıtıcı hazneleri çok yer kaplamaz. Yine de siz dilediğiniz boyutlardaki hazneleri kendi ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Bornova Su Arıtma Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Bornova su arıtma cihazı işyeri ve evlerde kullanım için uygundur. Dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Su arıtma cihazı yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede arıtma işlemini yapabilir. Temizliği de çok kolaydır. Küçük parçaları makinede kolaylıkla yıkayabilirsiniz.Su Arıtma Cihazı

Bornova Su Arıtıcı Genel Özellikleri Nelerdir?

  • Şebeke suyunu zararlı mikroorganizma, bakteri ve alglerden zahmetsizce arındırır.
  • Arıtılmamış suyun içindeki arsenik, klor gibi ağır metal ve zararlı maddeler kimyasal filtreleri ile kolaylıkla ayırır.
  • Bu zararlı maddelere maruz kalmak mide, bağırsak ve böbrek hastalıklarına yol açmaktadır. Kansere yakalanma riskini de artırır. Su arıtıcı kullanarak bu riskleri en aza indirgemiş olursunuz.
  • Arıtılmamış su sadece iç organlara değil, cildimize dahi zarar vermektedir. Su arıtıcı kullanırsanız ellerinizdeki egzama ve kuruluk dertlerinden de kurtulmuş olursunuz.
  • Evinize her gün aldığınız suyu barındıran pet şişenin temel maddesi petroldür. Bu maddeye sürekli maruz kalmak da birçok hastalığı beraberinde getirir. Su arıtıcı kullanımı sayesinde sürekli pet şişeli su almaya son vermiş olursunuz.
  • Sürekli su almadığınız için aile bütçenizi korursunuz.
  • Su arıtıcı fiyatları fiyat performans düzeyine bakılırsa çok uygundur. Dışarıdan sık sık aldığınız su yerine evinizde bir su arıtıcı bulunması uzun yıllar size para tasarrufu sağlar.
  • Arıtılmamış suyun kökü kokusu ve tadından sizi kurtarır. Size yumuşak içimli lezzetli ve kokusuz temiz su deneyimini yaşatır.

Faydaları saymakla bitmeyen Bornova su arıtma cihazını almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulumu ücretsiz yapıyoruz ve 7 gün 24 saat yedek parça ve servis imkanı sunuyoruz.

su arıtma cihazı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Buca Su Arıtma Cihazları
Next reading
Beydağ Su Arıtma Cihazı