Shopping cart
0,00₺

Çeşme Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazı

Son yıllarda dünyamızda çevre ve su kirliliği büyük bir sorun haline gelmiştir. Bunda en büyük sorumluluk şüphesiz biz insanlardadır. Çevreye karşı duyarsızlığımız, eskiden verdiğimiz değeri ve özveriyi şuan vermeyişimiz dünyamızı ve bizi son derece tehlikeye atmıştır. Kendimize, özellikle de çocuklarımıza miras olacak olan yaşadığımız bu çevrenin kirliliği yine bizleri ve çocuklarımızı etkileyecektir. Bu kirliliklerden birisi de su kirliliğidir. Su kirliliği küçümsenecek bir halden çıkmışi evlerimizdeki yaşantımızı dahi ciddi oranda etkilemeye başlamıştır. Kirli ve arıtılmamış sular şebeke suyu ile musluklarımızdan akarak bize hastalık ve mikropları getirmektedir. Tüm bunlara karşı en iyi çözüm, su arıtıcı kullanarak kendimizi arıtılmamış şebeke suyunun içindeki zararlı maddelerden korumaktır.

Çeşme Su Arıtıcı Nedir?

Çeşme su arıtıcı, arıtılmamış şebeke suyunu arıtır ve temiz ve güvenle içebileceğiniz suyu sizin ayağınıza getirir. Arıtılmamış şebeke suyunda zararlı mikroorganizmalar, bakteri ve algler, ağır metallerden olan arsenik, klor ve kireç bulunmaktadır. Tüm bunlara uzun süre maruziyet son derece sağlığa zararlıdır. Bu maruziyet ileri yaşamımıza kanser, böbrek, bağırsak ve mide hastalıklarına kapı aralar. Bunlardan korunmanın en iyi yollarından birisi su arıtıcı kullanmaktır. Kullandığınıza pişman olmayacak, yakınlarınıza ve tanıdıklarınıza da tavsiye edeceksiniz.

Çeşme su arıtma cihazı toplam 4 ana parçadan oluşur. Bunlar: temiz su haznesi, kirli su haznesi, filtreleme alanı ve musluk bataryasıdır. Arıtılmamış şebeke suyu cihaz tarafından alınır ve kimyasal ve fiziksel filtreler ile kireç ve zararlı maddelerinden arındırılır. Arıtıcının hazne boyutları değişkenlik göstermekle birlikte ergonomik yapıda oldukları için çok yer kaplamazlar. Siz kendinize uygun olan boyuttaki hazneyi seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hazne boyutuna göre arıtma işlemi yaklaşık 30 ile 45 dakika arasında tamamlanır. Çeşme su arıtma cihazı parçaları bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Su Arıtıcı Özellikleri Nelerdir?

Çeşme  su arıtma cihazı arıtılmamış şebeke suyunu zararlı maddelerden arındırır. Size sağlıklı ve temiz su sunar. Arıtılmamış suyun kokusu ve tadı ağır ve yoğundur. Su arıtma işlemi sonrasında yumuşak içimli ve kokusuz güzel bir hal alır. Su arıtma sayesinde birçok hastalıktan korunursunuz. Bu hastalıklar sadece iç organlarla ilişkili değildir. Cildimiz, yüzümüz ve ellerimiz de kireçli suya uzun süre maruz kalınca kurur, hatta egzama olabilir. Arıtılmış su kullanımı bu hastalıkları da ortadan kaldırır. Suyun ph derecesi 7’dir. Su ne baz ne de asidiktir. Yani nötrdür. Arıtılmamış suyun içerisindeki yabancı mikroorganizmalar ve kireç sebebiyle ph derecesi bozulur. Fakat su arıtıcı ile arıtılmış suyun pH ı 7 dir.arıtma cihazı fiyatları

Su arıtıcı fiyatları ilk başta ödenecek miktar sonrasında başka ücret ödemeyeceğiniz için uzun yıllar sizin temiz su ihtiyacını karşılayacağı için bütçe dostudur. Sürekli su alma derdinden sizi kurtarır.

Su arıtma cihazı almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

su arıtma cihazı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Çiğli Su Arıtma Cihazları
Next reading
Buca Su Arıtma Cihazları