Shopping cart
0,00₺

Prestij Su Arıtma Hizmetinizde

su arıtma cihazı

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren firmamız kaliteli, güvenilir, %100 müşteri memnuniyeti sloganı ile yola çıkmıştır. Ücretsiz kargo ve montaj hizmeti, 3 yıl garantili ürünler ve ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Prestij olarak yapmaya çalıştığımız sektör içerisindeki güvensizlik ön yargısını önlemek, arıtma cihaz kullanımına olan güveni arttırmak, yaşanılan kirli su problemlerini çözüme kavuşturmaktır. Su arıtma cihazı kullanan tüm ailelerin yaşamış olduğu zorlukları biliyoruz. Çünkü sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu yüzden bir çok problem ile karşılaştık. Bir çok problemi çözdük ve servis ekibimize güveniyoruz.

Prestij’in Farkı Nedir?

Bizi diğer su arıtma firmalarından ayıran özelliklerin başında servis ağı gelmektedir. Türkiye çapında geniş, kaliteli servis ağına sahip olan firmamız, problemi yerinde çözüp %100 memnuniyetle servis sağlamaktadır. Daha önce arıtma cihazınızı hangi firmadan alırsanız alın, Prestij olarak tüm cihazların servisini yapmaktayız. Filtre değişimi, bakım hizmeti sağlamaktayız.

su arıtma cihazi

Hedefimiz Türkiye’de Öncü Olmak

İnsanların güveninin gün geçtikte azaldığı arıtma cihazı piyasasında Prestij su arıtma cihazı olarak bu güvensizliği yeniden inşa etmeyi hedefliyoruz. Pazarlama politikamız satış sonrası servis, filtre değişim takibi gibi birçok adımdan oluşmaktadır. Satış sonrası irtibat kurulamayan, herhangi bir sorunla karşılaşınca ulaşılamayan, sattım işimiz bitti, anlayışıyla çalışmıyoruz. Tamamıyla şeffaf, güven esaslı ve %100 müşteri memnuniyeti ile pazarlama politikamızı devam ettiriyoruz.

Sipariş veren tüm müşterilerimizden olumlu geri bildirim aldığımızı belirtmek isteriz. Güler yüzlü, anlayışlı ve tamamıyla hijyen koşullarına uygun şekilde cihazınızın servisini yapmaktan gurur duyuyoruz. Arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken tüm bilgileri zaten çağrı merkezimizde çalışan ekibimiz size sağlayacaktır.

Arıtma Cihazı Satışlarımız Referans Odaklı

Yaklaşık olarak sektörde 5. yılını dolduran firmamız, satışlarının büyük çoğunluğunu memnun kalan müşterilerimizin komşularına, eşine dostuna yaptığı öneriler sayesinde yapmaktadır. İnternet üzerinden satış yapmakta olan firmamız, Türkiye’deki internetten alışveriş hizmeti veren öncü arıtma cihazı firmalarının başında gelmektedir.

Prestij su arıtma cihazları olarak yaşadığımız Corona (Covid 19) sürecinde montajlarını ve servis hizmetlerini tüm hijyen kurallarına uygun şekilde yapmaktadır. Eldiven, maske, tulum gibi ekipmanları tam şekilde servis ekibimiz en hassas olduğumuz bu dönemde sizlerin sağlığını düşünmektedir.

su arıtma cihazı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Badoo Site De Rencontre Gratuit A La Reunion
Next reading
Prestij Su Arıtma Hizmetinizde